Protesta e opozitës dhe drejtësia e dyshimtë

schedule13:25 - 29 Janar, 2018

schedule 13:25 - 29 Janar, 2018

Politika në ABC News është ndalur këtë javë tek protesta e opozitës, si një shans i ri politik për Lulzim Bashën. Përkundër kësaj edhe tek ekstradimi i dyshimtë i financierit të Habilajve, Nezar Seiti, si një dështim i institucioneve tona të drejtësisë. Detajet na i sjell gazetarja Mimoza Koçiu./abcnews.al