Prindër për herë të tretë? Miriami dhe Albani tregojnë planet për të ardhmen

schedule20:38 - 11 Dhjetor, 2020

schedule 20:38 - 11 Dhjetor, 2020

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Së fundmi, ata kanë dhënë së fundmi një intervistë të veçantë për “Revista Who”, ku kanë folur për fillimet e tyre, për Amelinë, Duamin e deri tek planet për të ardhmen.

E pyetur për një fëmijë tjetër nga e bija, Miriami është përgjigjur: “Për momentin na mjaftoni dhe jemi shumë mirë me ju të dy”.

Sakaq, Miriami ka treguar se Albani shumë shpejt do vijë me këngë të reja dhe po ashtu ajo do t’i rikthehet muzikës. l.k/abcnews.al