Prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës së Valdrin Sahitit dhe partneres së tij

schedule15:27 - 7 Mars, 2021

schedule 15:27 - 7 Mars, 2021

Pak ditë më parë, Valdrin Sahiti zbuloi se do të bëhet baba për herë të dytë. Stilisti i njohur e ndau lajmin e ëmbël me ndjekësit për ditëlindjen e partneres së tij, Elita Ramadani.

“Urime ditëlindja për dashninë tonë të jetës….Faleminderit që na don e na duron të dyve çdo ditë, me kërkesa e ankesa. Faleminderit shumë që kësaj fotografie shpejt ki me ja shtu dhe një.”, shkroi stilisti krahas një emoji të një bebushi.

Ndërkohë, së fundmi Prive ka mësuar se dyshja e njohur do të bëhen prindër të një vajze. Në pak muaj, Bella do të jetë motra e madhe me ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të dytë. /abcnews.al