Prindër për herë të dytë, Graniti dhe Leonita zbulojnë gjininë e fëmijës

schedule10:03 - 28 Janar, 2021

schedule 10:03 - 28 Janar, 2021

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të dytë. Ishte Leonita që e ndau lajmin e ëmbël pak ditë më parë me të gjithë ndjekësit në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x)

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme, ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmijë, përmes disa disa fotografive të postuara, ku shihen tri torta e që secila kishte nga një mesazh që tregonte se fëmija i dytë do të jetë vajzë.

Me sa duket familjes Xhaka, shumë shpejt do t’i shtohet edhe një vajzë e vogël.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x)

Kujtojmë që Graniti dhe Leonita  kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë tre vite më parë dhe kanë një vajzë të quajtur Ayana. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x)