“Po bëhesha paranojak”, muzikanti i njohur zbulon se ka tentuar të vrasë veten

schedule14:37 - 28 Qershor, 2022

schedule 14:37 - 28 Qershor, 2022

Machine Gun Kelly po flet për betejat e tij me shëndetin mendor. Në dokumentarin e tij, Life in Pink, i cili u shfaq premierë të hënën, ai zbuloi se kishte tentuar vetëvrasjen. Muzikanti detajoi natën e errët në korrik 2020 ndërsa po mbante zi për humbjen e babait të tij.

Kelly tha se vuri një armë gjaku në gojë dhe se një telefonatë me të fejuarën, Megan Fox, e cila ishte jashtë vendit për një film, e shpëtoi atë. “Isha në apartamentin e babait tim për të pastruar gjërat. Kam pasur një bisedë të çuditshme me fqinjin e tij i cili më tregoi disa gjëra që nuk do doja t’i dëgjoja kurrë.

Fashion, Shopping & Style | Megan Fox Wears a High-Slit Corset Gown While Out With Machine Gun Kelly | POPSUGAR Fashion Photo 8

Kjo më bëri që të mendoj edhe më shumë. Nuk doja të dilja nga dhoma ime dhe fillova të rrija vetëm. Megan shkoi në Bullgari për të xhiruar një film dhe unë fillova të ndjeja një paranojë vërtet të egër. Ashtu si unë vazhdova të bëhesha paranojak që dikush do të vinte dhe do të më vriste.

Gjithmonë flija me një armë gjahu pranë meje. Më pas telefonova Meganin. Unë thashë, “Ti nuk je këtu për mua. Unë isha në dhomën time dhe isha si i çmendur, ndërsa ajo po më dëgjonte. Shoku, e vura pushkën në gojë. Fillova të bërtas në telefon dhe tyta ishte në gojën time.”, tha ai.

Megan Fox, Machine Gun Kelly Make Red Carpet Appearance At Billboard Music Awards

/abcnews.al