Plot 23.500 euro, vajza e Albërije Hadërgjonajt mban çantë lëkure me vlerë marramendëse

schedule09:50 - 1 Tetor, 2020

schedule 09:50 - 1 Tetor, 2020

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Mirëpo, diçka që ka rënë gjithmonë në sy ka qenë stili i këngëtares, i cili është komentuar jo pak herë në media.

Me jetën luksoze që bën, Hadërgjonaj nuk kursehet aspak që të shpenzojë shfira marramendëse për pamjen e jashtme.

Vetëm një çantë e saj e markës ‘Hermes’ me lëkurë gladiatori, kap shifrën e 23 mijë e 500 eurove.

View this post on Instagram

Miss Hadergjonaj

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Ndërkohë, në po të njëjtën paraqitje që ajo e ndau me ndjekësit e saj në Instagram, Anxhelina ka shpenzuar 1,350 euro për bluzën, 29,95 euro për pantallonat dhe 995 euro për sandalet, shifra këto që janë bërë të ditura nga faqja What They Wearin. l.k/abcnews.al