Plas keq mes vajzave: Nuk lejojnë njëra-tjetrën të flasin

schedule21:46 - 23 Prill, 2021

schedule 21:46 - 23 Prill, 2021

Kjo mbrëmje në StyleStar Show ka filluar me debat mes vajzave konkurente. Duke kujtuar ngjarjet e javës së kaluar, komentet për aleancat e bëra mes vajzave dhe kritikat e ashpra nga juria.

Debati ka filluar dhe të gjitha vajzat kanë dashur të shprehin mendimin e tyre mbi vlerësimet apo mungesën e vlerësimeve të natës së kaluar. Gjë e cila ka bërë një rrëmujë të madhe në skenë. /abcnews.al