Përmbyset autobuzi, plagosen dy persona

schedule08:21 - 5 Shkurt, 2020

schedule 08:21 - 5 Shkurt, 2020

Në aksin rrugor Berat, Poshnje raportohet për një autobuz të përmbysur i cili ka humbur kontrollin për shkak të lagështirës.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se dy persona kanë marrë plagë të lehta.

Mësohet se autobuzit i ka prerë rrugën një fëmijë i cili më pas ka devijuar dhe ka përfunduar në kanal.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit./abcnews.al

/abcnews.al