Përfshihet nga flakët magazina në Vlorë

schedule14:10 - 4 Korrik, 2020

schedule 14:10 - 4 Korrik, 2020

Një magazinë në Vlorë është përfshirë nga flakët pasditen e së shtunës në Vlorë. Mësohet se magazina ndodhet në lagjen “Pavarësia” dhe se bëhet fjalë për një godinë të braktisur.

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po mundohen që të venë nën kontroll flakët.

Nuk dihen ende shkaqet që çuan në rënien e zjarrit në këtë godinë. /abcnews.al/