Përfliten se janë martuar, çifti i famshëm sqaron të vërtetën

schedule18:35 - 29 Qershor, 2022

schedule 18:35 - 29 Qershor, 2022

Machine Gun Kelly dhe Megan Fox janë përfolur së fundmi se janë martuar fshehurazi. Spekulimet nisën pasi muzikanti 32 vjeçar iu referuar aktores si gruaja e tij gjatë performancës në Billboard Music Aëards në maj. Këto spekulime i ka sqaruar më në fund vetë Machine Gun Kelly

Në një intervistë për Entertainment Tonight, ai theksoi se i thërret kështu në shenjë respekti. “Unë mendoj se kur flas për terminologjinë – nuk e kam ndjerë kurrë si të dashurën time. Ndihet shumë adoleshente për thellësinë e marrëdhënies tonë”, u shpreh muzikanti.

Megan Fox mitraloz Kelly

Ndërkohë, aktorja ka thënë se ata do të martohen kur të jetë koha e duhur.”Jo [ne nuk jemi të martuar], nuk e dimë se çfarë po ndodh. Ai është në turne këtë vit, kur duhet të ndodhë, universi do të hapet dhe do të na japë hapësirën për ta bërë këtë.”, tha ajo.

Megan Fox mitraloz Kelly