Përcillet për në banesën e fundit 28 vjeçarja që u vra nga babai

schedule12:10 - 9 Janar, 2019

schedule 12:10 - 9 Janar, 2019

U përcoll për në banesën e saj të fundit, Anxhelina Petro, 28-vjeçarja që u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro, disa ditë më parë në Greqi.

Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në duar fotografinë e viktimes dhe kurora me lule.

Familjarët e Anxhelinës nuk kanë dhënë asnjë deklaratë për mediat, ndërkohë që nuk dihet nëse u lejuan të marrin pjesë apo jo në varrim familjarët e babait të vajzës. /abcnews.al