Përballja e Rozana Radit dhe Mc Kresha, flet këngëtarja: “I hëngsha dasmën!”

schedule20:13 - 8 Dhjetor, 2018

schedule 20:13 - 8 Dhjetor, 2018

Në pjesën e dytë të kësaj puntate të emisionit Thumb, Aulona dhe Fatma thumbuan artistët big dhe morën emocionet në pritje të natës finale. Të gjithë rrëfyen për pritshmëritë dhe se si i kishin pritur fansat materialet e tyre muzikore./abcnews.al