Pep Guardiola nuk ka nevojë për sulmues në ekipin e tij

schedule23:12 - 23 Tetor, 2021

schedule 23:12 - 23 Tetor, 2021

Trajneri spanjoll u pyet pas fitores ndaj Brighton nëse mendon se ka nevojë për një sulmues për Cityn.

Katalanasi ishte shumë i zhurmshëm: “Do t’ju them diçka, një ditë do të humbasim dhe ju do të më pyesni nëse më mungon ndonjë sulmues, ju vë bast çfarë dëshironi”.

“Citizens” kanë nëntë gola në dy ndeshjet e fundit dhe duket si një makinë që funksionon në mënyrë perfekte. /abcnews.al