Pas ndarjes së bujshme me Tea Trifonin, fejohet Beart Rexhepi

schedule17:10 - 8 Dhjetor, 2022

schedule 17:10 - 8 Dhjetor, 2022

Pak muaj më parë, Beart Rexhepi konfirmoi lidhjen e re të dashurisë. Ish konkurrenti i “Përputhen” nuk priti shumë pasi bëri publike lajmin pasi ka zbuluar se i ka propozuar për martesë vajzës që i ka vjedhur zemrën. Këtë e ka zbuluar vetë ai përmes një postimi në rrjete sociale.

“Ajo tha po”, ka shkruar Bearti krahas postimit. Kujtojmë që pak kohë më parë ai i dha fund historisë së bujshme me Tea Trifonin, me të cilën u njoh gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit “Përputhen”. Ndonëse përflitej për një lidhje, ata s’e pranuan kurrë se ishin bashkë gjatë kohës që ishin në emision.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Më vonë, kur qarkulluan në rrjet disa foto të tyre, pranuan se janë bashkë. Megjithatë, por aq e bujshme sa historia e tyre e dashurisë ishte dhe vetë ndarja.

/abcnews.al