Aurela Gaçes i vjedhin “Facebook-un”

schedule13:50 - 12 Gusht, 2020

schedule 13:50 - 12 Gusht, 2020

Diva e muzikës shqiptare Aurela Gaçe ka njoftuar se i kanë vjedhur faqen e saj në “Facebook”.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, teksa falenderon të gjithë fansat e saj të rrjetit social, të cilët e ndjekin prej 10-vitesh.

View this post on Instagram

A post shared by LENTO LENTO #NEWSONG (@aurelagaceofficial) on

Ajo që vihet re është se personat që i kanë hakuar faqen Aurelën publikojnë herë pas here video të ndryshme nga bota, me të qeshura dhe shaka.

Ndërkohë këngëtarja është në pritje të rikthimit të faqes, teksa fansat i kanë uruar të ndodhë sa më shpejt./abcnews.al