Paris 2020: Zbuloni tendencat më të fundit të modës

schedule11:15 - 2 Mars, 2020

schedule 11:15 - 2 Mars, 2020

Java e Modës në Paris nisi fuqishëm. Kryefjala ishin veshjet prej latex-të frymëzuara nga vitet ’80-të! Dizajne dramatike, ngjyra, printe dhe materiale të guximshme!