Paqe në familjen mbretërore? Meghan Markle “i zgjat dorën” Princeshës së Uellsit

schedule14:07 - 28 Nëntor, 2022

schedule 14:07 - 28 Nëntor, 2022

Meghan Markle duket se i ka zgjatur dorën për paqe Kate Middleton, pasi e ka ftuar atë të drejtonte një episod të podcast “Archetypes” që ajo prezanton. Eksperti mbretëror në Mbretërinë e Bashkuar Neil Sean i bëri këto pretendime në kanalin e tij në YouTube. Sipas asaj që tha ai, biseda ka ndodhur teksa Dukesha e Sussex dhe bashkëshorti i saj Princi Harry ndodheshin në Angli për funeralin e mbretëreshës Elizabeth II.

“Ndërsa Meghan ishte këtu, duke qëndruar në Windsor në shtëpinë e tyre, ajo i kërkoi kunatës së saj, Princeshës së Uellsit, sipas një burimi të mirëinformuar, të shfaqej në një episod të ardhshëm të “Archetypes”, pretendoi ai.

Megjithatë, mbetet e panjohur nëse propozimi u pranua, diçka për të cilën pakkush do të vinte bast.

Në episodet e podcast-it, Meghan Markle, një ish-aktore, zbuloi disa detaje personale teksa foli për jetën e saj familjare me Princin Harry dhe gjithashtu ndau histori nga fëmijëria e saj, por përmendi edhe punën e saj të mëparshme.

Ai gjithashtu bëri një referencë të shkurtër për kohën e tij në Londër si anëtare e familjes mbretërore. /abcnews.al