Pamjet reale të Ronaldos dhe Georgina në Arabinë Saudite

schedule20:37 - 31 Mars, 2023

schedule 20:37 - 31 Mars, 2023

Duket se Cristiano Ronaldo dhe familja e tij tashmë janë përshtatur mirë në Arabinë Saudite. Gjithsesi, një përfundim i tillë mund të nxirret nga videoja që fansat kanë postuar në YouTube.

Së pari, ne shohim të fejuarën e Cristiano-s, Georgina Rodriguez dhe djalin e tij të madh që largohen nga hoteli për të bërë pazar në qendër.

Dhe pastaj vetë CR7 hyn në kornizë, duke ngrënë drekë në shoqërinë e sheikëve, ndërsa u dhuron autografe fansave të tij. /G.D abcnews.al/