Pak ditë pas lindjes, Ledri dhe Sara i hapin vajzës llogari në Instagram

schedule20:46 - 23 Dhjetor, 2020

schedule 20:46 - 23 Dhjetor, 2020

Edhe pse ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë, vajza e Ledrit dhe Sarës është bërë me Instagram.

Prindërit e vogëlushes kanë vendosur që asaj t’i hapin një llogari e cila menaxhohet nga ata. Poem Blu Vula është emri me të cilën e gjeni vajzën e porsalindur në rrjetin social.

 

 

Kujtojmë që ditën e sotme, Ledri dhe Sara kanë publikuar një foto nga shëtitja e tyre e parë me të bijën. l.k/abcnews.al