Pak ditë para ardhjes në jetë të vajzës, Almeda dhe Tolgahan bëjnë gati dhomën përrallore

schedule14:50 - 21 Prill, 2021

schedule 14:50 - 21 Prill, 2021

Çifti shumë i dashur për publikun, Almeda dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë. Aktorja është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe çifti do bëhen me një vajzë.

Sot Almeda ka zbuluar se ajo dhe Tolga kanë bërë gati dhomën për vogëlushen duke na treguar edhe pamjet.

Çifti shfaqet duke rregulluar ambientin teksa Almeda shkruan se është shumë e emocionuar.

Kujtojmë se Tolga dhe Almeda kanë zgjedhur për vajzën emrin Alina./abcnews.al