“Pa filtra, pa makeup”, moderatorja shqiptare ndan fotot e papritura nga plazhi

schedule10:40 - 12 Gusht, 2020

schedule 10:40 - 12 Gusht, 2020

Moderatorja sportive, Eva Murati është duke shijuar ditët e fundit të pushimeve në bregdetin e jugut të Shqipërisë.

Ajo ka ndarë herë pas here foto nga plazhi, ku ka ekspozuar format perfekte. Mirëpo, së fundmi Eva ka publikuar disa  foto,në të cilat shfaqet pa filtra e pa makeup.

“Pa filtra, pa makeup. Pa e vrarë mendjen për botën. Thjesht duke shijuar ditën time të fundit në plazh”, shkruan moderatorja e njohur.  Ndërkohë, ajo ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit për bukurinë e saj natyrale dhe për thjeshtësinë e saj./abcnews.al

View this post on Instagram

No filter, no makeup, not a care in the world, just enjoying what appears to be my last day on the beach 🏝 #selfie #nomakeup

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on