Orinda Huta tregon me një foto momentin kur i ndryshoi jeta përgjithmonë

schedule19:24 - 24 Janar, 2022

schedule 19:24 - 24 Janar, 2022

6 muaj më parë, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë. Dyshja mirëpritën në jetë Atarën e cila iu ndryshoi jetën përgjithmonë. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan shpeshherë momente me të bijën.

Së fundmi, ajo ka publikuar foton e parë të vajzës Atara kur erdhi në jetë. Padyshim që ky është momenti kur moderatores i ndryshoi jeta përgjithmonë. Ishte një fans që i kërkoi asaj ta ndante këtë gjë dhe ajo nuk nguroi.

/abcnews.al