Nuk ka gola, Holandë-Argjentinë shkon me penallti

schedule22:43 - 9 Dhjetor, 2022

schedule 22:43 - 9 Dhjetor, 2022

Nuk ka fitues edhe pas shtesave në supersfidën me Holandës dhe Argjentinës.

Argjentina e kërkoi më shumë golin duke provuar disa herë portën por vetëm fati i mohoi golin madje.

Tashmë duhet të presim penalltitë për të mësuar se cili ekip do t’i bashkohet Kroacisë në gjysmëfinale. /G.D abcnews.al/