Nuk është Ledri, Sara Hoxha zbulon “mikun” më të mirë të shtatzënisë

schedule13:17 - 23 Shtator, 2020

schedule 13:17 - 23 Shtator, 2020

Sara Hoxha, partnerja e reperit Ledri Vula po shijon ditët e shtatzënisë. Çifti do të bëhen prindër për herë të parë të një vajze dhe duket se mezi po e presin këtë moment.

Mirëpo, këto ditë, Sara po i kalon në shoqërinë e “mikut” më të mirë, jastëkut. Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkruan se mezi pret të kthehet në shtëpi, e të rehatohet në butësinë e jastëkut të saj.

Kjo është edhe një ide mjaft e mirë për gratë shtatzënë, të cilat e kanë marrë edhe si një sugjerim të drejtpërdrejtë. l.k/abcnews.al