“Nuk është karantinë”, destinacione dhe personazhe surprizë në puntatën e parë

schedule15:09 - 7 Nëntor, 2020

schedule 15:09 - 7 Nëntor, 2020

Nisi sot në ABC emisioni më i ri, “Nuk është karantinë”. Emisioni i drejtuar nga Eni Shehu synon të rrëmbejë çdo javë shikuesit në aktivitete dhe destinacione të ndryshme, për një jetë sa më të shëndetshme dhe aspak të mërzitshme.

Emisioni i plotë

 

Emisioni i sotëm nis me një udhëtim në Valbonë duke na prezantuar një skuadër fantastike guide për destinacionet më të magjishme të veriut të Shqipërisë. Bashkë me ta, skuadra e ABC u përball me mjaft sfida.

Gjithashtu, në këtë edicion kemi mësuar detaje nga përditshmëria e Xhemi Shehut duke kaluar disa minuta me të në palestër, ndërsa më pas na tregoi për ushqimin që konsumon.

Fokusi në pjesën e tretë është me dy vëllezër kampionë në akrobaci. Arnoldi dhe Artani na tregojnë mbi sukseset e tyre.

Për më tepër, ndiqni të plotë puntatën e parë të “Nuk është karantinë”. /abcnews.al