Nuk është Fero, del videoja intime e Arbenitës me një djalë tjetër

schedule14:07 - 17 Janar, 2020

schedule 14:07 - 17 Janar, 2020

Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë.

Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me të cilën na bën me dije se ata janë bashkuar përsëri.

Në një faqe në Instagram, është publikuar një video e Arbenitës ku shihet se puthet me një mashkull, por ai nuk është Fero.

Koha kur është bërë video nuk dihet, kështu që na mbetet të presim për një sqarim.

Mësohet se djali në video është një model, të cilit i kanë hakuar Snapchat-in dhe i kanë marrë videot. Ai quhet Kenned Tahiri dhe jeton në Zvicër. Lajmi është bërë i ditur nga vetë ai.

Nuk dihet kush ia ka hakuar llogarinë modelit, por videot kanë treguar një sekret të madh.