Nora Istrefi më e nxehtë se kurrë, publikon videon që i la ndjekësit pa fjalë

schedule14:23 - 3 Korrik, 2020

schedule 14:23 - 3 Korrik, 2020

Është një ndër këngëtaret më të spikatura shqiptare. Nora Istrefi ka qenë gjithmonë në fokus të mediave, jo vetëm për suksesin e saj në tregun muzikor, por gjithashtu edhe për bukurinë e saj. Këngëtarja po shijon disa ditë pushime, ku dhe ka ndarë me ndjekësit foto së bashku me vajzën e saj Renee.

Por, së fundmi, Nora ka provokuar me një video që ka publikuar në Insta Story, ku shfaqet e veshur me bikini ngjyrë rozë, që i nxjerrin në pah linjat perfekte trupore dhe ku duket mjaft joshëse.

 

Përsa i përket projekteve muzike, është mësuar se këngëtarja po vjen me një bashkëpunim me reperen Melinda Ademi, megjithëse nuk kanë dhënë detaje se kur pritet të dalë në treg.

Nora, gjithashtu ka qenë në qendër të mediave, sidomos pas ndajres nga ish bashkëshorti, Robert Berisha në gusht në vitit 2019. Ishte vetë Roberti, ai që konfirmoi lajmet pas shumë spekulimesh që dyshja nuk i kanë punët mirë. Megjithatë. ata kanë mbetur miq të mirë, për hir të vajzës së tyre 5-vjeçare, Renne. /abcnews.al