Një mesazh për Borën apo Beatriks? Romeo reagon për herë të parë për Donaldin

schedule21:09 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 21:09 - 4 Dhjetor, 2021

Romeo Veshaj ka reaguar për herë të parë për situatën që po i ndodhë vëllait të tij, Donaldi në shtëpinë e Big Brother.

Në mes të një trinomi dashurie dhe pëlqimit që ka shprehur haptazi për Beatrix, Romeo ka një mesazh për vëllanë e tij.

“Mos ki frikë të thuash tw dua”, shkruan Romeo bashkangjitur videos ku publikon momentin në të cilin Donaldi tregon se e pëlqen më të vërtetë Beatriksin.