Një makinë merr flakë në Vlorë, nuk dihen shkaqet

schedule09:27 - 22 Janar, 2018

schedule 09:27 - 22 Janar, 2018

Një tjetër makinë është përfshirë nga flakët, ndërsa ishte në lëvizje në qendër të qytetit të Vlorës. Zjarrfikëset mbërritën shpejt në vendin e ngjarjes dhe pronari nuk pësoi dëme. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, por paraprakisht dyshojnë për një defekt në mjet. Megjithatë policia po heton nëse është për zjarrvënie të qëllimshme./abcnews.al