Një i mitur dërgohet pa shenje jete në spitalin e Sarandës

schedule09:25 - 9 Gusht, 2020

schedule 09:25 - 9 Gusht, 2020

Një i mitur është dërguar pa shenja jete në spital.

Burime për “ABC News” bëjnë me dije se i mituri D. M, 13 vjeç është banor i Delvinës dhe se është dërguar në spitalin e Sarandës. I mituri ishte me familjarët në Lukovë.

Ndërkohë policia është duke hetuar ngjarjen ndërsa ende nuk ka një informacion të plotë.

Në trupin e të miturit nuk janë konstatuar shenja dhune.