Një burrë del nudo rrugëve të qytetit

schedule15:43 - 10 Prill, 2020

schedule 15:43 - 10 Prill, 2020

Sot në qendër të Milanos, në një nga rrugët tregtare të qytetit metropolitan policia ndaloi një burrë rreth orës 1 pasdite.

Burri i cili po shëtiste lakuriq në rrugë pretendonte se ishte një turist.

Së pari policia i ofroi një peshqir për tu mbuluar, pastaj policët e ndaluan dhe e çuan në spital për tu siguruar nëse gjendja e tij shëndetësore ishte mirë.

“Ata vodhën gjithçka nga unë”, ishte justifikimi i tij përpara policëve që e pyetën për arsyen e veprimit të tij./abcnews.al

 

UOMO NUDO IN CENTRO A MILANO

“Mi hanno rubato tutto!” avrebbe gridato quest’uomo, completamente nudo per le strade deserte della Milano in quarantena 👉 https://bit.ly/34lUw9J

Gepostet von Le Iene am Donnerstag, 9. April 2020