Një baba shembullor, George Clooney tregon “hobin” e tij gjatë izolimit

schedule15:44 - 24 Shkurt, 2021

schedule 15:44 - 24 Shkurt, 2021

George Clooney ka folur së fundmi për kohën e kaluar gjatë karantinës. Në një intervistë për revistën “W”, aktori hollivudian përshkroi se si iu desh të hiqte “kapelen” e yllit të filmit për ta zëvendësuar me atë të një babai të përkushtuar me kohë të plotë gjatë fëmijëve.

“Do t’ju tregoj atë që kam bërë si një hobi: dy ose tre lavatriçe në ditë, pjata gjatë gjithë ditës sepse këta fëmijë janë dembelë”, tha me shaka aktori, duke shtuar më tej se i është dashur të bëjë dhe stilistin e flokëve.

george-amal-attend-harry-meghan-wedding

“I kam prerë flokët djalit tim. Dhe flokët e mi, por jo vajzës time. Do të krijoja telashe po ta bëja, Vajza ime duket e mrekullueshme, flokët e saj janë shumë të gjata. Por gruaja dot ë më vriste nëse do t’i prisja flokët vajzës sime.”, shtoi më tej aktori. /abcnews.al

George Clooney has cut his own hair for the past 25 years | The West Australian