Nikollë Camaj: Dritan Abazoviç ka nevojë për këshilla se nga t’ia mbajë

schedule22:06 - 16 Shtator, 2020

schedule 22:06 - 16 Shtator, 2020

“Kemi biseduar (me Dritan Abazovic), kemi pirë edhe kafe, kemi parë edhe dokumentin që kanë nënshkruar dhe ajo që mund të them në këtë moment është se Dritan Abazovic, ka nevojë për pak këshilla se nga duhet t’ia mbajë. Ndoshta ka nevojë të flitet që nëse shqiptarët nesër janë pjesë e një qeverie të ardhshme ku merr pjesë edhe Ura. Shqiptarët do të kenë kërkesa konkrete për zhvillim ekonomik dhe të drejtat e shqiptarëve dhe pastaj të flitet për poste, postet nuk kanë rëndësi.”

/abcnews.al