Ndjekësja ofendon Ledrin dhe Sarën, kjo e fundit i jep përgjigjen epike publikisht

schedule21:15 - 1 Shtator, 2021

schedule 21:15 - 1 Shtator, 2021

Partnerja e Ledri Vulës, Sara ka zbuluar se një projekt i ri nga reperi është gati.

Përmes një video të publikuar pa zë, ajo ftuar ndjekësit në një sfidë për ta zbuluar nga lëvizjet e buzëve se çfarë po këndohet.

Disa nga përgjigjet Sara i ka ndarë ditën e sotme në Story ku mes tyre është edhe një ofendim për çiftin.

“Paskeni ik për lesh!”, ka shkruar dikush, i cili ka marrë një përgjigje epike nga Sara, e cila i kthehet: “I ka jeta edhe këto ikjet për lesh. Rëndësi ka që të kthehesh prapë dhe nga leshi.”

Kujtojmë që çifti janë prindër të një vajze, Poem Blu, e cila është një nga bebushet më të njohura në Instagram, pasi ka mijëra ndjekës./abcnews.al