Ndarja nga jeta e Avni Mulës, Rama publikon foton bardh e zi të kompozitorit: Lamtumirë…

schedule22:05 - 29 Tetor, 2020

schedule 22:05 - 29 Tetor, 2020

Pas ndarjes nga jeta të artistit dhe kompozitorit Avni Mula, ka reaguar kryeministri Edi Rama.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Rama shkruan:

“Lamtumirë, u prehsh në paqe”, ndërsa ka postuar edhe një foto të kompozitorit bardh e zi.