Mourinho do përforcime, Roma kontakton menaxherin e një kampioni bote

schedule19:18 - 6 Korrik, 2021

schedule 19:18 - 6 Korrik, 2021

Roma është në kërkim të përforcimeve dhe një prej emrave që po lakohet ditën e sotme është mbrojtësi Jerome Boateng.

Kampioni i botës është larguar nga Bayern Munich, pasi i përfundoi kontrata, dhe tashmë është në pritje të ofertave.

 

Nga Italia raportohet se për Boateng Roma ka nisur kontaktet e para me menaxherin e tij dhe mbetet të shihet se si do të shkojnë bisedimet. /abcnews.al