Motori përplaset me murin rrethues, dy të plagosur

schedule13:29 - 20 Prill, 2018

schedule 13:29 - 20 Prill, 2018

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur pasi janë përplasur me motor me murin rrethues të një banese në fshatin Orman të Korçës. 21-vjeçari me iniciale M.D., dhe 18-vjeçari me iniciale R.S., ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin rajonal të Korçës. Ngjarja ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje dhe policia po punon për zbardhjen e saj./abcnews.al