Moti – E shtunë, 31 Gusht 2019

09:26 | 31/08/201909:260

Sipas Meteo Alb, alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta mbizotërojnë në vend deri në orët e pasdites, kur në zonat malore vranësirat bëhen të dukshme duke sjellë rrebeshe afatshkurtër shiu, por ultësira perëndimore mbetet me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 35 °C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi kryesisht Verior – Veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 3 ballë./ABC News Albania 24/7

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono