Moti – E shtunë, 27 tetor 2018

10:46 | 27/10/201810:460

Sipas MeteoAlb: Gjatë paradites, kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të jenë dominante deri në mesditë kur vranësirat janë fuqizuar duke sjellë shira të përkohshëm në veri dhe zonat veriperendimore. Pjesa e dytë e ditës, vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në qender, por vranësira dhe shira të përkohëshëm do të ketë ekstremi Verior dhe Jugor./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono