Moti – E shtunë, 27 tetor 2018

schedule10:46 - 27 Tetor, 2018

schedule 10:46 - 27 Tetor, 2018

Sipas MeteoAlb: Gjatë paradites, kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të jenë dominante deri në mesditë kur vranësirat janë fuqizuar duke sjellë shira të përkohshëm në veri dhe zonat veriperendimore. Pjesa e dytë e ditës, vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në qender, por vranësira dhe shira të përkohëshëm do të ketë ekstremi Verior dhe Jugor./abcnews.al