Moti –  E martë, 6 Gusht 2019

22:41 | 05/08/201922:410

Sipas MeteoAlb, deri në pasdite do të mbetemi në ndikimin e motit të kthjellët dhe temperaturave relativisht të larta në të gjithë territorin e Shqipërisë, por pasditja sjellë kalime vranësirash në ekstremin verior ndërsa pjesa tjetër e territorit mbetet me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të rriten në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga 15°C deri në 36°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Veri-perëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 2 ballë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono