Modelja shqiptare jep lajmin e bukur: Jam shtatzënë për herë të parë

schedule11:56 - 18 Maj, 2022

schedule 11:56 - 18 Maj, 2022

Një lajm i bukur vjen nga modelja shqiptare, Lorena Haliti, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Lajmin e ka ndarë vetë Lorena, përmes disa fotove krah partnerit të saj, Ami Mëzezit. Bukuroshja shfaqet duke pozuar me fustan të zi, ku tregon barkun e rrumbullakosur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti)

Kujtojmë që Lorena dhe Ami janë në lidhje prej disa vitesh Amerikë. Ata kanë planifikuar të bëjnë një dasmë në verën e 2023-shit./abcnews.al