Michael Kors zbret modelet në rrugët e Nju Jorkut, për të prezantuar koleksionin e ri

schedule13:57 - 10 Prill, 2021

schedule 13:57 - 10 Prill, 2021

Pandemia ka ndryshuar mënyrën sesi bënim shumë gjëra më parë. Nëse dikur markat e njohura debutonin koleksionet në pasarela të kuruar me drita dhe ndriçim, tashmë ju i shihni në forma krejt të ndryshme.

Michael Kors për shembull ka zbritur modelet në rrugë, për të prezantuar koleksionin e tij të ri.

 

Rruga e 45-të në Nju Jork u bllokua për shkak se aty do të parakalonin modelet, duke filluar nga Bella Hadid, Irina SHayk, Noemi Campbell e deri te Heleba Christensen dhe Ashley Graham.

Më poshtë mund të shihni disa foto nga shfaqja e jashtëzakonshme e modës./e.b-abcnews.al