“Mes miqsh të mirë”, Flori Mumajesi shfaqet krah Fatmir Mediut për fushatë

schedule20:16 - 18 Prill, 2021

schedule 20:16 - 18 Prill, 2021

Flori Mumajesi është fotografuar krah kreut të Partisë Republikane, Fatmir Mediu. Mediu, njëherësh kandidat për zgjedhjet e 25 Prillit ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, ku shfaqet së bashku me djemtë e Threedots, Florin, Brunon dhe Klajdi Harunin krahas së cilës ka shkruar se ka kaluar një mbrëmje të këndshme.

Mes miqsh të mirë, edhe mbrëmja kalohet më bukur 😉

Posted by Fatmir Mediu on Sunday, April 18, 2021

 

 

Kjo është dalja e parë e kantautorit të mirënjohur që pas ndarjes nga jeta të së ëmës pak javë më parë. “Mes miqsh të mirë, edhe mbrëmja kalohet më bukur”, ka shkruar Mediu krahas fotos. Kjo vjen në kuadër të takimeve elektorale që Mediu ka zhvilluar me qytetarët për t’i besuar votën në zgjedhjet e së dielës./abcnews.al