Meridiani u eliminua nga shtëpia, por reagimi i Donaldit i la të gjithë pa fjalë

schedule23:02 - 7 Janar, 2022

schedule 23:02 - 7 Janar, 2022

Meridian Ramçaj është eliminuar sonte nga Big Brother VIP. Ai ishte në nominim së bashku me dy nga konkurrentët e fortë, Ilir Shaqirin dhe Donald Veshajn.

Mirëpo, ai që i surprizoi të gjithë ishte reagimi i këtij të fundit. Në momentin që  Meridiani u përshëndet me banorët, Donaldi filloi të qante duke u ndjerë në faj për daljen e tij.

Ramçaj në anën tjetër hoqi dorë përfundimisht nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh./abcnews.al