“Më nxirrni që këtu”, merret vendimi i fortë për Donaldin

schedule10:22 - 7 Dhjetor, 2021

schedule 10:22 - 7 Dhjetor, 2021

Para disa ditësh, Donaldi shkroi në xhamat e shtëpisë – “Më nxirrni që këtu” dhe ky moment u bë viral në rrjete sociale. Pas kësaj situate, në shtëpi ka arritur një zarf i zi.

Në zarf ishte një paralajmërim për Donaldin, se nëse këto situata do të përsëritën ai do të dënohet.

Por, pasi ai shkroi: “Më nxirrni që këtu” vazhdoi me “Jo, jo!” duke treguar se ishte lojë.

Trekëndëshi Donald-Beatrix-Bora, ka marr vëmendjen e mediave rozë.