Me bikini transparente dhe në poza provokuese, Aida nuk përmbahet

schedule23:58 - 20 Shtator, 2020

schedule 23:58 - 20 Shtator, 2020

Aida Yespica, modelja nga Venezuela, prej shumë vitesh ka qenë në qendër të medieve rozë. Edhe pse tashmë 37 vjeçe dhe nënë e një djali, Aida mbetet një ndër femrat më seksi.

Partnerja e ish-futbollistit të Romës, Ferrara, ka pasur dhe një marrëdhënie të fshehtë me Mesut Ozil, marrëdhënie që për pak i prishi lidhjen e gjatë yllit të Arsenalit me Miss Turqia, Amine Gulse.

Fotoja e fundit në Instagram e Aida Yespica, ka marrë vëmendje shumë të madhe, pasi ka pozuar me bikini transparentë, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës./abcnews.al