“Mbarësi në çdo vatër shqiptare”: Meta shpërndan foto nga atmosfera familjare

schedule13:01 - 1 Janar, 2020

schedule 13:01 - 1 Janar, 2020

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shpërndarë për ndjekësit në rrjetet sociale, foto nga atmosfera familjare të natës së ndërrimit të viteve.

“Gëzuar e mbarësi në cdo vatër shqiptare”-, shkruan Meta, krahas fotove ku shfaqet me babin e tij, bashkëshorten Monika Kryemadhi dhe tre fëmijët, Bora, Besarti dhe Era.