Maratona e këngës në qytetin e Krujës

schedule16:44 - 31 Korrik, 2018

schedule 16:44 - 31 Korrik, 2018

Hitet e verës interpretuar nga këngëtarët më në zë, kanë ndezuar qytetin e Krujës. Maratona e këngës prej 10 vitesh ka shoqëruar turistët dhe pushuesit për të  festuar përmes ritmeve të muzikës./abcnews.al