Liberta Spahiu pozon topless në Mykonos

schedule12:41 - 27 Korrik, 2021

schedule 12:41 - 27 Korrik, 2021

Liberta Spahiu di si ta tërheqë vëmendjen e fansave. Së fundmi, moderatorja e njohur nga Kosova ka udhëtuar drejt Greqisë. Ajo ka zgjedhur ishullin Mykonos për të shijuar disa ditë relaksi, ndërsa ka ndarë dhe disa momente të këndshme.

Në fotot që ka publikuar në Instagram, moderatorja duket më në formë se kurrë teksa ka pozuar topless. “Këtu shkon fjalia… ku rrafsha mos u vrafsha!”, ka shkruar moderatorja krahas fotove.

/abcnews.al