Lemza, çfarë që duhet të hani për ta kapërcyer atë menjëherë

schedule13:28 - 14 Maj, 2022

schedule 13:28 - 14 Maj, 2022

Nuk ka asgjë më të bezdisshme sesa të kesh lemzë dhe të bësh një prezantim në 5 minuta! Lëreni kur jeni në një takim dhe kjo ju bën të ndiheni akoma më keq.

Tashmë jeni takua dhe dëshironi ta puthni dhe befas nuk mund të artikuloni asnjë fjalë pasi lemza nuk ju lë të qetë.

Sigurisht që fundi i botës nuk ka ardhur por fatmirësisht ka një mënyrë edhe nëse gjyshja është më e mira me këshillat e saj fantastike. Çfarë do të bësh? Hani pak sheqer! Po, po, mos mendoni për dietën dhe marrëzi të tilla sepse thjesht duhet të ndaloni lemzën!/abcnews.al